#IPPTV #megakosciol

Tydzień temu Pastor Paweł Chojecki zapowiadał: “Teraz przeniesiono stolicę do Jerozolimy, a zaraz powiedzą o świątyni!” A dziś ambasador USA w Jerozolimie sfotografowany z trzecią świątynią!

Podczas piątkowych (18.05.2018) warsztatów z pastorem Pawłem Chojeckim pt. “Stolica już w Jerozolimie. Kiedy świątynia?” został poruszony temat przeniesienia stolicy Izraela do Jerozolimy przez USA. Pastor zapowiedział na podstawie Biblii, że wkrótce pojawią się plany budowy nowej (ekumenicznej) świątyni. Po kilku dniach we wszystkich światowych mediach zawrzało z powodu zdjęcia ambasadora USA w Izraelu – Davida Friedman’a – z fotografią Jerozolimy, gdzie zamiast meczetu Al-Aksa widnieje Nowa Świątynia! Na naszych oczach spełniają się proroctwa, które systematycznie przedstawia pastor w różnych programach Telewizji Idź Pod Prąd.

Pastor Paweł Chojecki twierdzi, że Biblia jest najlepszym przewodnikiem geopolitycznym. Zachęcamy do lektury!

„Potem dano mi trzcinę podobną do mierniczego pręta,
i powiedziano: Wstań i zmierz Świątynię Bożą i ołtarz,
i tych, co wielbią w niej Boga.
Dziedziniec zewnętrzny Świątyni pomiń zupełnie i nie mierz go,
bo został dany poganom,
i będą deptać Miasto Święte czterdzieści dwa miesiące.” (Ap 11, 1-2)

Twitterowy skrót warsztatów biblijnych: http://megakosciol.pl/aktualnosci/stolica-juz-w-jerozolimie-kiedy-swiatynia-warsztaty-biblijne-z-pastorem-pawlem-chojeckim-18-05-2018-ipptv/

Zachęcamy do obejrzenia całych warsztatów biblijnych z pastorem Pawłem Chojeckim: