Petycja do Trumpa o międzynarodowe śledztwo smoleńskie!

0
940

Kolejny tym razem patriotyczny rząd III RP już trzeci rok wykazuje bierność w stosunku do winnych zaniedbań, a zapewne i zbrodni, związanych ze śmiercią Prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego i całej delegacji lecącej 10 kwietnia 2010, by uczcić pamięć ofiar mordu katyńskiego.

Jedyny przedstawiciel rządu, Antoni Macierewicz, który zajmował się tą sprawą, został z niego wyrzucony, a dokonania jego podkomisji marginalizuje nawet telewizja rządowa. Polakom ma wystarczyć tylko pomnik.

W tej sytuacji Wolni Polacy nie mają innego wyjścia niż zwrócenie się do przywódcy Wolnego Świata Prezydenta USA Donalda Trumpa, który jedynie ma siłę, by wygrać konflikt z Rosją.

Wzywamy każdego Polaka do podpisania się pod poniższą petycją oraz zachęcania do tego innych Rodaków w Ojczyźnie i wśród Polonii!

Mamy miesiąc na zebranie 100 tysięcy podpisów, tak nam dopomóż Bóg!

PODPISZ PETYCJĘ:

https://petitions.whitehouse.gov/petition/petition-donald-trump-calling-international-investigation-smolensk-plane-crash-april-10th-2010

Po podpisaniu petycji otrzymasz maila z prośbą o potwierdzenie podpisu przez kliknięcie w podany w mailu link. Tylko potwierdzone podpisy są ważne.

Pełny tekst uzasadnienia petycji oraz wersję w języku polskim znajdziesz na stronie Partii Ruch 11 Listopada:

http://ruch11listopada.pl/aktualnosci/a-letter-to-president-donald-trump/