#Megakościół #IPPTV

Z okazji Święta Reformacji zorganizowaliśmy w lubelskim kinie darmową projekcję filmu „Luter” – kino pękało w szwach, przyszło ponad 250 osób! Chwała Bogu! O tym marzyliśmy dla naszego miasta #GreaterThings…, a to dopiero początek! Nasze kluby i grupy biblijne planują projekcje tego filmu w kolejnych miastach. Sukces tego wydarzenia dowodzi, że w Polsce jest teraz czas żniwa duchowego. Dominujący w Polsce Kościół katolicki kompromituje się, a ludzie szukają prawdziwej duchowej rzeczywistości. Podobnie odczytujemy sukces kinowy filmu „Boże Ciało”, polskiego kandydata do Oscara.

Media rządowe oraz media głównego nurtu podjęły jednoczesną kampanię zniesławiania nas. 20 tytułów prasowych jednego dnia zamieściło praktycznie jednobrzmiące artykuły przedstawiające nas jako niebezpieczną sektę. Wiele osób, szczególnie dzieci, było przez to obiektami ataków w Internecie, na ulicy, w szkołach czy w rodzinach. Podjęliśmy stosowne działania prawne i medialne. Możesz nas wesprzeć, podpisując i propagując niniejszą petycję.

Módlcie się o nas, byśmy się nie dali zastraszyć oraz by plany rządowych prześladowań dały przeciwny owoc i by wielu ludzi zainteresowało się Jezusem oraz Biblią.

Udało się nam skończyć wersję z lektorem filmu “Genesis. Raj utracony”. Jesteśmy pierwsi na świecie! Prosimy, módlcie się o duchowy owoc dotarcia tego filmu do polskiej widowni. Około 30% nowonarodzonych w naszym kościele przyszło do Jezusa właśnie ze względu na treści kreacjonistyczne.

Opracowaliśmy materiał video zachęcający chrześcijan w Polsce do projektu Chrześcijański Uniwersytet. Módlcie się o dobre przyjęcie tego video i zaangażowanie innych kościołów. Mamy już pierwsze dobre sygnały.

Delegacja naszego kościoła i telewizji ponownie odwiedziła Stany Zjednoczone. Wzięła udział w Paradzie Pułaskiego w Nowym Jorku. Mieliśmy fantastyczny czas wspólnoty z naszymi braćmi i siostrami ze Wschodniego Wybrzeża, a także z Chicago i Kanady. Pięcioro uczniów Chrystusa przyjęło chrzest wodny! Módlmy się, byśmy znaleźli drogę do serc Polaków w USA i by ta praca dała owoc w postaci kościołów aktywnych ewangelizacyjnie wśród Polonii.

W tym miesiącu mieliśmy okazję dwukrotnie przeprowadzić wywiad z byłym doradcą prezydenta Donalda Trumpa generałem Robertem Spaldingiem przy okazji wydania w Polsce jego książki „Niewidzialna wojna”. Spotkaliśmy się z nim również osobiście na Europejskim Forum CYBERSEC 2019 w Katowicach w Polsce.

W Polsce odbyły się wybory do Sejmu i Senatu. Katolicko-konserwatywna partia rządząca odniosła zwycięstwo, choć straciła większość w Senacie. W czasie kampanii przywódca partii Jarosław Kaczyński głosił następujące hasła: „Kościół (katolicki) był i jest głosicielem i dzierżycielem jedynego, powszechnie znanego w Polsce systemu wartości” oraz „Każdy dobry Polak musi wiedzieć, jaka jest rola Kościoła, musi wiedzieć, że poza nim jest – jeszcze raz to powtarzam – nihilizm”. Zaraz potem telewizja rządowa rozpoczęła nagonkę na nasz kościół. Rządząca partia Prawo i Sprawiedliwość jest w rzeczywistości partią postkomunistyczną, podnosi podatki i zwiększa socjalizm. Nie rozumie też republikańskiej wolności religii, światopoglądu, słowa i mediów. Niebawem planuje poddać polskich dziennikarzy kontroli specjalnego urzędu. Módlcie się, by te plany się nie powiodły.

pdf news megakosciol