Dzień z życia protestantów. Obóz Megakościoła 2023

0
582

„Bądź żyzną glebą” – pod takim hasłem odbył się tegoroczny obóz letni Megakościoła. Przez ostatni tydzień lipca w gronie ponad 250 osób przeżywaliśmy wspólnotę wśród braci i sióstr, chwaliliśmy Boga śpiewem i modlitwą, rozmawialiśmy oraz razem studiowaliśmy Biblię. Mieliśmy też przyjemność wysłuchać serii wykładów Zdzisława Miary z Ruchu Mt28, w których dogłębnie omawiał kilka aspektów tożsamości chrześcijanina: jak to jest być dzieckiem Boga, bratem Jezusa, ambasadorem nieba. Nowi wierzący mieli okazję opowiedzieć o swoim nawróceniu do Jezusa i przyjąć chrzest. Wyszliśmy także na ulice Lublina i sąsiednich miast, by przekazywać dobrą nowinę o darmowym zbawieniu w Chrystusie kolejnym ludziom.

Oto jak nasz obóz wyglądał od środka! Oprowadzi Was Kornelia 🙂
Zobacz, w co wierzą protestanci, co robią w niedzielę, po co jest drugi chrzest i czym się różnią protestanci od katolików.

ZOBACZ FILM

FOTORELACJA Z OBOZU