Fotorelacja ze zjazdu chrześcijan z Grup Biblijnych KNP – kwiecień 2019

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z kolejnego pięknego zjazdu chrześcijan z grup biblijnych Megakościoła. Za nami trzy inspirujące dni. Zobaczcie, jak było 🙂

Na kanale youtube.com/idzpodpradtv znajdziecie też dwa materiały, w których mieliśmy przyjemność rozmawiać z prof. Andreasem Stutzem, wykładowcą w Israel College of the Bible w Netanya w Izraelu, który był gościem na zjeździe grup biblijnych Kościoła Nowego Przymierza w Lublinie. W synagodze w Kazimierzu Dolnym wygłosił niesamowity apel do Polaków. Andreas Stutz jest Żydem wierzącym w Jezusa Chrystusa. Jego żona jest Polką, stąd bardzo dobrze mówi on po polsku.

Please enter your comment!
Please enter your name here